Birgitte Langevin oljemålning

Birgitte Langevin oljemålning
Birgitte Langevin oljemålning
Birgitte Langevin oljemålning
Birgitte Langevin oljemålning
Birgitte Langevin oljemålning
Birgitte Langevin oljemålning
Birgitte Langevin oljemålning
Birgitte Langevin oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BIRGITTE LANGEVIN (18/1900-tal): Fåraherde i solnedgång, signerad B Langevin, olja på duk, 25x34 cm

779981

2020-06-05