Byrå mindre modell gustavianska stil

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, mindre modell, intarsia med bl.a. mahogny, ljus stenskiva, två utdragbara lådor, höjd ca 76, 70x35 cm

Slitage, spricka i faner på högra kortsidan, ställvis faneravslag, nyckel saknas

779983

2020-06-05