Byrå mindre modell gustavianska stil
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, mindre modell, intarsia med bl.a. mahogny, ljus stenskiva, två utdragbara lådor, höjd ca 76, 70x35 cm
Slitage, spricka i faner på högra kortsidan, ställvis faneravslag, nyckel saknas
779983
2020-06-05