Johannes Bjerg. Tegning og offsettryk

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHANNES BJERG (1886-1955): Skiss, blyerts, signerad Bjerg, daterad 29, ca 15x18 cm

Veck, mindre fläck

779995

2020-06-09