Karl Isakson akvarell
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
KARL ISAKSON (1878-1922): tillskriven, Korsfästelse, osignerad, akvarell, 15x24 cm
Kuntoraportti
Veck
779997
Päivämäärä:
2020-06-05