Karl Isakson akvarell

Karl Isakson akvarell
Karl Isakson akvarell
Karl Isakson akvarell
Karl Isakson akvarell

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

KARL ISAKSON (1878-1922): tillskriven, Korsfästelse, osignerad, akvarell, 15x24 cm

Kuntoraportti

Veck

779997

Päivämäärä:

2020-06-05