Kerstin Hörlin Holmqvist soffbord
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KERSTIN HÖRLIN HOLMQVIST, soffbord, 1965, för Nordiska Kompaniet, stomme av mahogny, mönstrad emaljskiva, tillverkad i begränsad upplaga, numrerad 30/200, etikettmärkt undertill, höjd ca 54, 123x68 cm
Smärre bruks- samt åldersrelaterat slitage
780005
2020-06-05