Soffa Chesterfield England 1900-talets andra hälft
Klubbat för:
5 400 SEK
4 000 SEK
SOFFA, chesterfield modell, England, 1900-talets andra hälft, cognagsfärgat skinn, djuphäftad med pärlspikade kanter, lösa sittplymåer, längd ca 210, sitthöjd ca 43 cm
Bruksslitage, patina, något nött skinn vid plymåer
780007
2020-06-05