Fåtöljer rokokostil

Fåtöljer rokokostil
Fåtöljer rokokostil
Fåtöljer rokokostil
Fåtöljer rokokostil
Fåtöljer rokokostil
Fåtöljer rokokostil
Fåtöljer rokokostil
Fåtöljer rokokostil

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, så kallade bergerer, stomme i bok, 1900-talets mitt, rokokostil, plymåer, sitthöjd ca 45 cm

Slitage

780009

2020-06-05