Maud Gjerudlsen Bugge glasskål

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAUD GJERUDLSEN BUGGE, skål, signerad och daterad Steninge 2001 Maud Gj Bugge, höjd ca 28, diameter ca 46 cm

Undersida med mindre repor

780012

2020-06-05