Kommod med marmorskiva
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KOMMOD, med marmorskiva, carrara, 1900-talets första hälft, blandstil, stomme i furu, mahognyfanér, dörrluckor med knopphandtag, med ett bakomliggande hyllplan, uppfällbar ovandel med marmorskiva undertill, svarvade, framsida med svade kulfötter, höjd ca 92, 97x64 cm
Bakstycket har 1 borrat hål med genomdragen förlängningssladd, ålders- och bruksrelaterat slitage, smärre franerskador, repor och märken
780016
2020-06-05