Kommod med marmorskiva

Kommod med marmorskiva
Kommod med marmorskiva
Kommod med marmorskiva
Kommod med marmorskiva
Kommod med marmorskiva
Kommod med marmorskiva
Kommod med marmorskiva
Kommod med marmorskiva
Kommod med marmorskiva
Kommod med marmorskiva
Kommod med marmorskiva
Kommod med marmorskiva
Kommod med marmorskiva
Kommod med marmorskiva
Kommod med marmorskiva
Kommod med marmorskiva

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOMMOD, med marmorskiva, carrara, 1900-talets första hälft, blandstil, stomme i furu, mahognyfanér, dörrluckor med knopphandtag, med ett bakomliggande hyllplan, uppfällbar ovandel med marmorskiva undertill, svarvade, framsida med svade kulfötter, höjd ca 92, 97x64 cm

Bakstycket har 1 borrat hål med genomdragen förlängningssladd, ålders- och bruksrelaterat slitage, smärre franerskador, repor och märken

780016

2020-06-05