HANS LARSSON

HANS LARSSON
HANS LARSSON
HANS LARSSON
HANS LARSSON
HANS LARSSON
HANS LARSSON

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HANS LARSSON (1910-1973), Komposition, signerad och daterad Hans Larsson 66, olja på duk, ca 38x55 cm

780018

2020-06-05