Bokstöd senempire

Bokstöd senempire
Bokstöd senempire
Bokstöd senempire
Bokstöd senempire
Bokstöd senempire
Bokstöd senempire
Bokstöd senempire
Bokstöd senempire
Bokstöd senempire
Bokstöd senempire

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BOKSTÖD, senempire, skuren dekor, bemålat och förgyllt, reglerbar vinkel, höjd ca 30, 40x30 cm

Slitage, smärre ytskador

780038

2020-06-07