Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BOKSTÖD, senempire, skuren dekor, bemålat och förgyllt, reglerbar vinkel, höjd ca 30, 40x30 cm
Slitage, smärre ytskador
780038
2020-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här