Johannes Ravn oljemålning

Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning
Johannes Ravn oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHANNES RAVN (1922-1991): Älg i skogsbryne, signerad och daterad J Ravn -54, olja på duk, 49x61 cm

780042

2020-06-05