Folke Arström shaker

Folke Arström shaker
Folke Arström shaker
Folke Arström shaker
Folke Arström shaker
Folke Arström shaker
Folke Arström shaker
Folke Arström shaker
Folke Arström shaker
Folke Arström shaker
Folke Arström shaker
Folke Arström shaker
Folke Arström shaker

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FOLKE ARSTRÖM (1907-1997), shaker, nysilver och bakelit, Guldsmedsaktiebolaget GAB, Stockholm 1930-/40-tal, stämpelmärkta GAB ALP, höjd ca 22 cm

Bruksslitage

780056

2020-06-06