Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FOLKE ARSTRÖM (1907-1997), shaker, nysilver och bakelit, Guldsmedsaktiebolaget GAB, Stockholm 1930-/40-tal, stämpelmärkta GAB ALP, höjd ca 22 cm
Bruksslitage
780056
2020-06-06
Gör en kostnadsfri värdering här