Sidney Nolan

Sidney Nolan
Sidney Nolan

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDNEY ROBERT NOLAN (1917-1992): färgoffset, kompisition, signerad, numrerad 32/100, bladmått 56x75 cm, oramad

Framstår i gott skick

780059

2020-06-18