Betsel, sporrar samt stigbyglar

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BETSEL, 4 st, BRÖLLOPSSPORRAR, 1 par, Sydamerika, SPORRAR, 2 par, Sverige, STIGBYGLAR, 1 par, mässing, vitmetall, järn, längd 12- 26 cm, 1800-tal.

Slitage.

780063

2020-06-13