Oscar Bengts oljemålning

Oscar Bengts oljemålning
Oscar Bengts oljemålning
Oscar Bengts oljemålning
Oscar Bengts oljemålning
Oscar Bengts oljemålning
Oscar Bengts oljemålning
Oscar Bengts oljemålning
Oscar Bengts oljemålning

Klubbat för:

300 EUR

Utropspris

400 EUR

OSCAR BENGTS (1885-1966) Kustvy, signerad samt daterad -48, olja på duk, 60x73 cm

780071

2020-06-07