Jimmie Durham objekt
Valmis
2020-06-07
780072
| Korkein tarjous | 9 200 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
JIMMIE DURHAM (USA född 1940): "I hope you do not get the wrong idea", objekt, signerad, daterad och numrerad Jimmie Durham 96, numrerad 15/18, ca 9 x 50 x 17 cm
Signed, dated and numbered. Object.