Resekoffert
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RESEKOFFERT, 1900-talets början, inredd med löstagbara lådor, beslag i gulmetall, diverse etiketter, bl.a SS Gripsholm, mm, höjd ca 62, 92x54 cm
Nyckel saknas, slitage, delvis renoverad inredning
780078
2020-06-06