Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅP, 1900-talets andra hälft, Kina, lackerat, beslag i mässing, höjd ca 60, 50x25 cm

Bruksslitage

780080

2020-06-06