Alexandre Fassianos litografi

Alexandre Fassianos litografi
Alexandre Fassianos litografi
Alexandre Fassianos litografi
Alexandre Fassianos litografi
Alexandre Fassianos litografi
Alexandre Fassianos litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALEXANDRE FASSIANOS (Grekland, född 1935): "Ikaros", signerad A Fassianos, E.A, färglitografi, bildmått 62x46 cm

780100

2020-06-06