Klubbat för:
2 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
MARTIN BURGOS (född 1982), "Untitled", signerad och daterad Martin Burgos -02, spray på duk, 54x65 cm
Zustandsbeschreibung
780102
2020-06-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner