Peter Hahne färgetsning

Peter Hahne färgetsning
Peter Hahne färgetsning
Peter Hahne färgetsning
Peter Hahne färgetsning
Peter Hahne färgetsning
Peter Hahne färgetsning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER HAHNE (född 1955): Komposition, signerad P Hahne, 28/50, färgetsning, bildmått 30x29 cm

Något gulnad

780106

2020-06-07