Ytterfoder

Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder
Ytterfoder

Klubbat för:

350 SEK

800 SEK

YTTERFODER, jugendstil, glaserat porslin, Portugal, sent 1900-tal, diameter 23 cm, höjd 19 cm.

Små nagg kring kanten.

780127

2020-06-13