Jakthorn/Signalhorn

Jakthorn/Signalhorn
Jakthorn/Signalhorn
Jakthorn/Signalhorn
Jakthorn/Signalhorn
Jakthorn/Signalhorn
Jakthorn/Signalhorn

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

JAKTHORN / SIGNALHORN, mässing och koppar, 1900-tal, höjd 26,5 cm.

Enstaka bucklor.

780132

2020-06-13