Uppsatsskål

Uppsatsskål
Uppsatsskål
Uppsatsskål
Uppsatsskål
Uppsatsskål
Uppsatsskål
Uppsatsskål
Uppsatsskål

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

UPPSATSSKÅL, nyrenässans, nysilver, sent 1800-tal, genombruten dekor av jägare med fågelhund, diameter 26,5 cm, höjd 28 cm. .

Bruksslitage.

780133

2020-06-13