Lackarbeten
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
LACKARBETEN, 3 st, japan, reliefdekor av pärlemor, 1900-tal, diameter 30 cm.
Kuntoraportti
Lagningar.
780141
Päivämäärä:
2020-06-13