Kliuchnikov Skeppsbron

Kliuchnikov Skeppsbron
Kliuchnikov Skeppsbron
Kliuchnikov Skeppsbron
Kliuchnikov Skeppsbron
Kliuchnikov Skeppsbron
Kliuchnikov Skeppsbron
Kliuchnikov Skeppsbron
Kliuchnikov Skeppsbron

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland född 1956): Skeppsbron, olja på duk, signerad V. Kluchnikov, ca 25x35 cm

780162

2020-06-09