Apoteksburk med lock

Apoteksburk med lock
Apoteksburk med lock

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

APOTEKSBURK MED LOCK, omkring år 1900, porslin, diameter 22 cm, höjd 31,5 cm

Enstaka nagg, krackelyr och hårsprickor

780166

2020-06-06