Sidobord

Sidobord
Sidobord

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SIDOBORD, 1-par, 1940-tal, mahognyfanér, höjd ca 53, 56x38 cm

Bruksslitage

780171

2020-06-07