Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SIDOBORD, 1-par, 1940-tal, mahognyfanér, höjd ca 53, 56x38 cm
Bruksslitage
780171
2020-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här