Mathias van Arkel färgetsning

Mathias van Arkel färgetsning
Mathias van Arkel färgetsning
Mathias van Arkel färgetsning
Mathias van Arkel färgetsning
Mathias van Arkel färgetsning
Mathias van Arkel färgetsning

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATHIAS van ARKEL (född 1967): Komposition, monogramsignerad MvA, numrerad 9/40, färgetsning, 29,5x62 cm

780186

2020-06-07