Skrivbord rokokostil

Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil
Skrivbord rokokostil

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets mitt, furu, rokokostil, betsat, låda i sargen, beslag i mässing, utdragbara ljusbrickor, höjd ca 73, 119x59 cm

Slitage, märken

780194

2020-06-08