Öronlappsfåtölj

Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, 1800-talets första hälft, senempire, Baltikum, skuren dekor, fanerad mahogny, höjd 117, sitthöjd 50 cm

Slitage, sprickor, fläckar

780207

2020-06-10