Bibliteksbord
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARUSELLBORD, 1800-talets början, Stockholmsarbete i Karl Johan, fanerat med mahgny, lådor i sargen, delvis läderklädd skiva, pelarfot, tredelad fot med svängda ben, höjd 76, diameter 119 cm
Läder med skador, smärre fanerskador
780208
2020-06-10