Bibliteksbord

Bibliteksbord
Bibliteksbord
Bibliteksbord
Bibliteksbord
Bibliteksbord
Bibliteksbord
Bibliteksbord
Bibliteksbord
Bibliteksbord
Bibliteksbord

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARUSELLBORD, 1800-talets början, Stockholmsarbete i Karl Johan, fanerat med mahgny, lådor i sargen, delvis läderklädd skiva, pelarfot, tredelad fot med svängda ben, höjd 76, diameter 119 cm

Läder med skador, smärre fanerskador

780208

2020-06-10