Henning Hougaard Räv

Henning Hougaard Räv
Henning Hougaard Räv
Henning Hougaard Räv
Henning Hougaard Räv
Henning Hougaard Räv
Henning Hougaard Räv
Henning Hougaard Räv
Henning Hougaard Räv

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HENNING HOUGAARD (1922-1995): Räv i grönska, signerad Henning Hougaard, olja på duk, ca 66x95 cm

780209

2020-06-07