Edition Luxe Rolex Oyster Precision Armbandsur

Klubbat för:

16 500 SEK

Utropspris

14 000 SEK

ROLEX OYSTER PRECISION, armbandsur, 1970-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, krona med Rolex krona, senare halvstel länk med viklås original ref nr. 78350/19/557, ref nr. 6427, serie nr. 4002485, diam ca 35 mm

Lätt bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

780210

2020-06-07