Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ORREFORS, 2 dlr, skål med fat, sannolikt Edward Hald, graverad dekor, skålen signerad OFHE 67-29, höjd 13, diameter 21 cm, fatets diameter 21 cm
Bruksslitage, fat med smärre nagg
780227
2020-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här