Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 6 st, empire, 1800-tal, mahognyfanér, mittdekor i form av skurna lagerkransar, grön klädsel, sitthöjd ca 45, djup 39 cm
Skador, slitage
780240
2020-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här