Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFA, 1900-talets andra hälft, klädd i "Hydrangea Bird" GP & J Baker, längd ca 200, djup ca 88 cm
Kraftig slitage på textil, blekt, bristningar i textil
780251
2020-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här