Oidentifierad konstnär 2 st oljemålningar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (tidigt 1900-tal), 2 st, landskapsmotiv med båtar och fiskare, otydligt monogramsignerad M M, olja på duk, 64,5x32,5 cm

Smärre fläckar

780258

2020-06-07