Figurin

Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURIN, porslin, flicka matar höns, meissenliknande märke, 1700/1800-tal, höjd 12 cm

Skador, nagg, lagningar

780266

2020-06-08