Tekanna porslin Kina
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TEKANNA, porslin, Kina, pagodmotiv i underglasyrblått, delvis förgylld dekor, höjd 13 cm
Kuntoraportti
Förgyllning med slitage och ställvis med bortfall, pipens fäste med lagning
780268
Päivämäärä:
2020-06-08