Peter Dahl litografi

Peter Dahl litografi
Peter Dahl litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL (1934-2019): Figurkomposition, signerad och daterad Peter Dahl -80,samt numrerad 153/250, litografi, ca 55x41 cm

780272

2020-06-07