Harry Booström oljemaålning

Harry Booström oljemaålning
Harry Booström oljemaålning
Harry Booström oljemaålning
Harry Booström oljemaålning
Harry Booström oljemaålning
Harry Booström oljemaålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HARRY BOOSTRÖM (1917-1996): "Vinter", signerad samt daterad 59, olja på pannå, ca 33x33 cm

780279

2020-06-07