Vitrinskåp förgyllt
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-tal, blandstil, förgyllt, utfört i trä med dekor i pastellage, rödbetsat invändigt, 2 hyllplan i glas, höjd ca 105, 46x26,5 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, bortfall av pastellage vid nyckelhål, nyckel medföljer och hämtas vid utlämningen
780286
2020-06-07