Vitrinskåp förgyllt

Vitrinskåp förgyllt
Vitrinskåp förgyllt
Vitrinskåp förgyllt
Vitrinskåp förgyllt
Vitrinskåp förgyllt
Vitrinskåp förgyllt
Vitrinskåp förgyllt
Vitrinskåp förgyllt

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VITRINSKÅP, 1900-tal, blandstil, förgyllt, utfört i trä med dekor i pastellage, rödbetsat invändigt, 2 hyllplan i glas, höjd ca 105, 46x26,5 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, bortfall av pastellage vid nyckelhål, nyckel medföljer och hämtas vid utlämningen

780286

2020-06-07