Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, EWÅ, mässing och lackerad annan metall, höjd ca 25 cm

Funktionen garanteras ej, bruks och åldersrelaterat slitage

780296

2020-06-07