NK inredning

NK inredning
NK inredning
NK inredning
NK inredning
NK inredning
NK inredning
NK inredning
NK inredning

Klubbat för:

5 800 SEK

3 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET INREDNING, byrå, 1900-tal, 4 lådor med mässingsbeslag, höjd ca 103, 76x43 cm

Bruksslitage, fanérskador

780300

2020-06-08