Klubbat för:
5 800 SEK
3 000 SEK
NORDISKA KOMPANIET INREDNING, byrå, 1900-tal, 4 lådor med mässingsbeslag, höjd ca 103, 76x43 cm
Bruksslitage, fanérskador
780300
2020-06-08