Solspegel 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

2 000 SEK

1 200 SEK

SPEGEL, s k solspegel, 1900-talets andra hälft, bronserad, diameter ca 52 cm

Mindre skador

780301

2020-06-10